Golden Coast Realty
Παπανδρέου Ανδρέα, Γλυφάδα (Αθήνα - Νότια Προάστια)
Εκμετζόγλου Ιωαννης
+302109575478
Mobile: +306975967158
Email: ekmetzo@gmail.com
Διαμέρισμα προς πώληση στο Κολωνάκι, συνολικού εμβαδού 86 τ.μ.
€ 600.000, 86 τ.μ.
Κωδ. Αναζήτησης: 19924992
Κατοικία Διαμέρισμα
Τιμή € 600.000
Εμβαδόν (τ.μ.) 86 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ. € 6.977
Περιοχή Κολωνάκι (Κολωνάκι - Λυκαβηττός)
Ζώνη Οικιστική ζώνη
Δωμάτια 2
Όροφος 2ος
Έτος κατασκευής 1965
Έτος Ανακαίνισης 2022
Σύστημα Θέρμανσης Κεντρική θέρμανση (Φυσικό αέριο)
Επίπεδα 1
Κουζίνες 1
Σαλόνια 1
Μπάνια 2
Κατάσταση Ανακαινισμένο, Βαμμένο
Χρήση Επενδυτικό, Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση
Επιπλέον Πολυτελές
  • Επιπρόσθετα στοιχεία:
  • Ασανσέρ,
  • Διαμπερές,
  • Κατοικίδια ευπρόσδεκτα,
  • Κλιματισμός,
  • Μηνιαία κοινόχρηστα: 40 €,
  • Κουφώματα: Αλουμινίου,
  • Πόρτα ασφαλείας,
  • Συναγερμός,
  • Τύποι Υαλοπινάκων: Διπλός υαλοπίνακας,
  • Τύπος δαπέδων: Ξύλο,
  • Φωτεινό,
Περιγραφή: Διαμέρισμα προς πώληση στο Κολωνάκι, συνολικού εμβαδού 86 τ.μ., στον 2ο όροφο, εσωτερικό και ιδιαίτερα ήσυχο. Πρόκειται για κατασκευή του 1965, η οποία ανακαινίστηκε πλήρως το 2022.

Το διαμέρισμα διαθέτει 2 υπνοδωμάτια, εκ των οποίων το ένα είναι master, 2 μπάνια και ενιαίο χώρο σαλονιού και τραπεζαρίας. Είναι διαμπερές, με δρύινα πατώματα, κουφώματα αλουμινίου και πόρτα ασφαλείας.

Βρίσκεται σε άριστη κατάσταση και διαθέτει κεντρική θέρμανση φυσικού αερίου, καθώς και κλιματιστικά σε κάθε δωμάτιο. Το ακίνη...